Kontakta oss

Helgenäs Transporter AB
Ströbogatan 29
616 90 ÅBY

 

Hör gärna av dig till oss
info@helgenas.com
_________________________________


VD, Clas Gustafsson 
Transportplanerare, Foderbilar
070-577 07 45
clas@helgenas.com

_________________________________


Maria Gustafsson

Administratör, ekonomi
070-381 22 08
maria@helgenas.com

_________________________________

Tina Thyrsson
Administratör, personal
072-589 07 01
tina@helgenas.com

_________________________________

Karina Emanuelsson
Transportplanerare, OKQ8 Tankbilar
072-589 07 66
karina@helgenas.com

_________________________________

Stefan Werndén
Transportplanerare, OKQ8 Tankbilar
070-345 48 64
stefan@helgenas.com
_________________________________


Margareta Sundsgård
Transportplanerare, OKQ8 Tankbilar
072-589 02 74
margareta@helgenas.com

_________________________________

Åsa Gustavsson
Transportplanerare Flak-, tipp- och spannmålsbilar
072-589 07 33
asa@helgenas.com

_________________________________

Annica Johnson
Transportplanerare, Energifabriken
072-589 00 33
annica@helgenas.com

_________________________________

Curth Gustafsson
Transportplanerare, Styckegodsbilar
070-598 61 82
curt.fjarr@outlook.com

Skriv till oss

Kontakt

Helgenäs Transporter
Ströbogatan 29
616 90 ÅBY

070-577 07 45

© 2015 All rights reserved.

Drivs med Webnode