Kontakta oss

Helgenäs Transporter AB
Ströbogatan 29
616 90 ÅBY

Clas Gustafsson

VD, Transportplanerare, Foderbilar

070-577 07 45
clas@helgenas.com

Tina Thyrsson

Transportplanerare Flakbilar
072-589 07 01
tina@helgenas.com

Maria Gustafsson

Ekonomi, Faktura
070-381 22 08
maria@helgenas.com

Anton Davidsson

Transportplanerare, Energifabriken
072-589 00 33
anton@helgenas.com

Linus Emanuelsson

Transportplanerare, Energifabriken och OKQ8 Tankbilar
072-589 02 25
linus@helgenas.com

Karina Landqvist

Transportplanerare, OKQ8 Tankbilar
072-589 07 66
karina@helgenas.com

Stefan Werndén

Transportplanerare, OKQ8 Tankbilar
070-345 48 64
stefan@helgenas.com

Curth Gustafsson

Transportplanerare, Styckegodsbilar
070-598 61 82
curt.fjarr@outlook.com

Fredrik Gustafsson

Allt-i-allo, Fordonsansvar Foder/Spannmål, inköp

070-376 09 11

fredrik@helgenas.com

Niclas Thyrsson

Allt-i-allo, Fordonsansvar Tankbilar

070-991 98 34

niclas@helgenas.com

Kontakta oss